Ostatnio przeglądane

Apartamenty SUHA PUNTA*** - Rab

Cena od: 76,00 €

Opis i cenyWyremontowane apartamenty (łącznie 48 apartamentów) znajdują się w wolno stojących bungalowach i trzech dwupiętrowych domkach w zabudowie szeregowej. Apartamenty są częścią rozległego resortu Suha Punta, który położony jest na gęsto zalesionym półwyspie Kalifront. Do miasta Rab kursują taksówki wodne, a wieczorami jest też regularne połączenie autobusowe (za opłatą). Recepcja znajduje się w sąsiednim Valamar Carolina Hotel.
Parking dostępny.

  • Zakwaterowanie:

Apartament dla 2-4 osób z balkonem typ S: ok. 35 m² każdy, w domu szeregowym z dwoma mieszkaniami na pierwszym piętrze. Pokój dwuosobowy, prysznic/WC, pokój dzienny z aneksem kuchennym, kuchenką mikrofalową, ekspresem do kawy i rozkładaną sofą dla jednej osoby dorosłej lub 1-2 dzieci, telewizja satelitarna, klimatyzacja, mały balkon. Na życzenie możliwe łóżeczko dziecięce (za opłatą 5 € za dzień).

Apartament dla 2-4 osób Taras typ A: ok. 30 m² każdy, w domu szeregowym z dwoma mieszkaniami na parterze. Sypialnia z łóżkiem małżeńskim i rozkładaną sofą dla jednej osoby dorosłej lub 1-2 dzieci, jadalnia z aneksem kuchennym, kuchenką mikrofalową i ekspresem do kawy, telewizja satelitarna, klimatyzacja, prysznic/WC, umeblowany taras. Na życzenie możliwe łóżeczko dziecięce (za opłatą 5 € za dzień).

Apartament dla 2-4 osób typ S: ok. 35 m² w bungalowie, pokój dwuosobowy, pokój dzienny z rozkładaną sofą, aneks kuchenny z jadalnią, kuchenką mikrofalową i ekspresem do kawy, telewizja satelitarna, klimatyzacja, łazienka/WC, umeblowany taras. Na życzenie możliwe łóżeczko dziecięce (za opłatą 5 € za dzień).

Apartament dla 4-6 osób typ A: ok. 45 m² w bungalowie, dwa pokoje dwuosobowe (w jednym z osobnymi łóżkami), pokój dzienny z rozkładaną sofą, aneks kuchenny z jadalnią, kuchenką mikrofalową i ekspresem do kawy, telewizja satelitarna, klimatyzacja, prysznic /WC, umeblowany taras. Na życzenie możliwe łóżeczko dziecięce (za opłatą 5 € za dzień).

  • Wyżywienie:

We własnym zakresie.

  • Plaża:

W odległości około 50-100 m. Plaża, która biegnie wokół półwyspu, jest w większości kamienista, z miejscami do opalania, częściowo kamienistą plażą i trochę piasku, leżaków i parasoli do wynajęcia. W pobliżu plaża dla nudystów.

  • Sport:

3 ceglane korty tenisowe, minigolf i tenis stołowy, ścieżka do joggingu, szlaki piesze i rowerowe biegną przez cały półwysep.

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, woda, pościel, ręczniki, sprzątanie końcowe, opłata klimatyczna, klimatyzacja, parking.

  • Dodatkowo płatne w biurze:

Ubezpieczenie KL, NW - 1,40 EUR za osobę za dzień.
Imprezy turystyczne: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 PLN / osobę / pobyt

  • SEZON LATO 2024 - ceny na zapytanie.
Opis

Odległość do centrum: 5 km
Internet: Tak
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: na zapytanie, około 25 EUR / dobę
Obiekt dla rodzin z dziećmi: Tak
Parking: Tak
Śniadania tak
Klimatyzacja Tak
Odległość do plaży 50-100
Sat-TV Tak
HB tak
Bez wyżywienia tak

Mapa


Mapka: maps.google.com

Copyright © 2001-2014 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu