Kemping STRAŚKO - Novalja

Cena od: 61 €

Opis i ceny


Na wyspie Pag, w miejscowości Novalja, bezpośrednio przy dwukilometrowej kamienistej plaży znajduje się popularny kemping. Otoczony zacienionymi dębami, pachnącymi sosnami i drzewami oliwnymi kompleks oferuje idealne warunki na relaksujące wakacje na plaży z rodziną. Oprócz wyjątkowego naturalnego krajobrazu z krystalicznie czystym morzem czekają na Państwa liczne obiekty sportowe i rekreacyjne. Do centrum około 1 km.

  • Wyposażenie:

Różne restauracje, pizzeria, tawerna, supermarket, sklep z pamiątkami, kiosk z gazetami, stoiska z owocami i warzywami, pralnia, kilka placów zabaw dla dzieci, programy animacyjne dla dzieci i dorosłych. Parking bezpośrednio przy domkach mobilnych. Internet Wi-Fi dostępny na całym kempingu (bezpłatnie). Basen.

  • Zakwaterowanie:

Obłożenie w domkach: 4 osoby dorosłe + 2 dzieci do 11,99 lat lub 5 osób dorosłych (5-ta osoba dorosła dodatkowo płatna).
Uwaga! Rozkładanie namiotów obok domków zabronione.


Mobilhome "Rosmarin" dla 4-6 osób:
ok. 32 m², dwa pokoje dwuosobowe, pokój dzienny z miejscem do spania, jadalnia i aneks kuchenny z mikrofalówką i ekspresem do kawy, dwie łazienki z prysznicem i WC, taras z miejscami do siedzenia i dwoma leżakami. Dodatkowo telewizja satelitarna i klimatyzacja. Możliwość rezerwacji dla 4 osób dorosłych i 2 dzieci do 11,99 lat. Domki „Rosmarin” znajdują się w pobliżu placu zabaw i plaży.


Mobilhome "Melia" dla 4-6 osób: ok. 32 m², dwa pokoje dwuosobowe, pokój dzienny z miejscem do spania, jadalnia i aneks kuchenny z mikrofalówką i ekspresem do kawy, dwie łazienki z prysznicem i WC, taras z miejscami do siedzenia i dwoma leżakami. Dodatkowo telewizja satelitarna i klimatyzacja. Możliwość rezerwacji dla 4 osób dorosłych i 2 dzieci do 11,99 lat. Domki "Melia" znajdują się obok kompleksu basenów, około 50-100 m od morza.

Mobilhome "Premium" dla 4-6 osób: ok. 34 m², dwa pokoje dwuosobowe, pokój dzienny z miejscem do spania, jadalnia i aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową i ekspresem do kawy, dwie łazienki z prysznicem i WC, taras z miejscami do siedzenia i dwoma leżakami. Dodatkowo telewizja satelitarna i klimatyzacja. Możliwość rezerwacji dla 4 osób dorosłych i 2 dzieci do 11,99 lat. Domki „Premium” znajdują się w pobliżu placu zabaw i plaży.

Mobilhome "Adria" dla 4-6 osób: ok. 34 m², dwa pokoje dwuosobowe, pokój dzienny z miejscem do spania, jadalnia i aneks kuchenny z mikrofalówką i ekspresem do kawy, dwie łazienki z prysznicem i WC, taras z miejscami do siedzenia i dwoma leżakami. Dodatkowo telewizja satelitarna i klimatyzacja. Możliwość rezerwacji dla 4 osób dorosłych i 2 dzieci do 11,99 lat. Domki „Adria” znajdują się w pobliżu kompleksu basenów, około 50-100 m od morza.

Mobilhome "Mediteran" dla 4-6 osób: ok. 34 m², dwa pokoje dwuosobowe, pokój dzienny z miejscem do spania, jadalnia i aneks kuchenny z mikrofalówką i ekspresem do kawy, dwie łazienki z prysznicem i WC, taras z miejscami do siedzenia i dwoma leżakami. Dodatkowo telewizja satelitarna i klimatyzacja. Możliwość rezerwacji dla 4 osób dorosłych i 2 dzieci do 11,99 lat. Odległość do morza to około 150 m.

  • Wyżywienie:

We własnym zakresie.

  • Plaża:

W zależności od zakwaterowania - od 5 do 400 m do plaży o długości 2 km. Plaża żwirkowa z barem i aquaparkiem.

  • Sport:

2 korty tenisowe, badminton, siatkówka plażowa, koszykówka, piłka nożna, tenis stołowy, mini golf, aerobik, wypożyczalnia rowerów.

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, woda, ogrzewanie, pościel i ręczniki (zmiana 1 x w tygodniu), sprzątanie końcowe, klimatyzacja, parking (1 miejsce na domek).
Ręczniki kuchenne niedostępne - należy zabrać własne.

  • Obowiązkowo płatne w biurze:

Ubezpieczenie KL, NNW - 1,40 EUR / osobę / dzień
Imprezy turystyczne: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 PLN / osobę / pobyt


  • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna - około 1,40 EUR / osobę / dzień
Opłata meldunkowa - około 1 EUR / osobę (opłata jednorazowa)

-> Zwięrzęta na zapytanie - 10 -15 EUR / za dzień, w zależności od sezonu.
-> Rezerwacje grup młodzieżowych bez towarzyszących osób dorosłych, nie są akceptowane.

  • Ceny na sezon LATO 2022 na zapytanie

Opis

Odległość do centrum: 1 km
Basen: tak
Internet: tak
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: tak, 10 EUR
Obiekt dla rodzin z dziećmi: tak
Parking: tak
Klimatyzacja tak
Animacje dla dzieci tak
Odległość do plaży 5-400m
Sat-TV tak
Bez wyżywienia tak

Mapa
Mapa: google.maps

Copyright © 2001-2014 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu