Hotel LAVANDA*** - Stari Grad - Wyspa Hvar

Cena od: 30 €

Opis i ceny


Hotel Lavanda składa się z budynku głównego oraz bocznego, położony jest bezpośrednio przy morzu, obok Hotelu Arkada. Do centrum około 800 m, do plaży 50 m.


  • Wyposażenie:

Klimatyzowana restauracja, bar, kawiarnia, sejf, basen ze słodka wodą oraz wydzielonym brodzikiem dla dzieci, parasole oraz leżaki (korzystanie zawarte w cenie ale ograniczona ilość), parking. WiFi przy recepcji, barze i basenie - bezpłatnie.

  • Zakwaterowanie:

171 pokoi 2 osobowych (ok. 12m2) z możliwością 1 dostawki, prosto urządzonych z telefonem, Sat TV, WiFi (za dopłatą), łazienką z WC, balkonem od strony morza. Pokoje jednosobowe (ok. 10m2) z widokiem na park. Pokoje w budynku głównym mają klimatyzację.

  • Wyżywienie:

FB Plus - Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, 1 x w tygodniu obidokolacja tematyczna. Napoje do obiadu i kolacji (2 odmiany lokalnych alkoholi, piwo z beczki, wino, lekkie napoje, woda mineralna, 2 odmiany soków), lody i popcorn dla dzieci w godzinach 16:00 - 17:00.

  • Plaża:

Do plaży żwirkowej i skalistej zaledwie 50 m.

  • Sport:

W odlełości 100m - 2 korty tenisowe, minigolf, tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów.

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, wyżywienie FB PLUS, opłata klimatyczna, napoje do obiadu i kolacji (2 odmiany lokalnych alkoholi, piwo z beczki, wino, lekkie napoje, woda mineralna, 2 odmiany soków), lody i popcorn dla dzieci w godzinach 16:00 - 17:00.
Przeprawa promowa w dniu przyjazdu i odjazdu (dotyczy tylko pobytów minimum 10 dniowych, 1 samochodu osobowego / rezerwację oraz wszystkich uczestników).

  • Obowiązkowo płatne w biurze:

Ubezpieczenie KL, NW - 1,40 EUR za osobę za dzień.
Obowiązkowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (Dz. U z 2016 r poz. 187 i 1334) - 2,50 EUR za osobę za pobyt.

  • Zniżki dla dzieci:

Na zapytanie.


Warunki oferty "Prom w cenie":
- oferta dotyczy każdej rezerwacji z osobna
- oferta dotyczy rezerwacji pobytu minimum 10 dni
- bezpłatny prom jest tylko w dniu zakwaterowania i wykwaterowania i obowiązuje tylko przy 1 samochodzie osobowym / rezerwację
- bezpłatna przeprawa promowa dotyczy wybranych portów: Drevnik - Sucuraj


  • Ceny na sezon LATO 2019 na zapytanie

 

 

Opis

Odległość do centrum: 800 m
Basen: tak
Internet: tak
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: nie
Parking: tak
All Inclusive tak
Zniżki dla dzieci tak
Klimatyzacja tak, tylko w bud. głównym
Odległość do plaży 50 m
Sat-TV tak
Prom w cenie tak

Mapa


Mapka: maps.google.com

INFORMACJE

O firmie

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2014 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu